Ударни вести
  1. Кошаркарите од проектот „Заедно до U16“ на камп во Бугарија
  2. Репрезентативците до 14 години заминаа за Словенија
  3. Одржан технички состанок пред почетокот на ЕП в Скопје
  4. ФИБА измени на кошаркарски правила
  5. Само еден ден до почетокот на ЕП в Скопје

М18


# Тим П И БОД
1 2 0 4
2 1 1 3
3 1 1 3
4 0 2 2
домаќин гостин инфо
Работнички (2) МЗТ Скопје Аеродром (1)
домаќин гостин инфо
Вардар (1) Шкупи (0)
домаќин гостин инфо
МЗТ Скопје Аеродром (1) Шкупи (0)
домаќин гостин инфо
Работнички (2) Вардар (1)